AppStore badge Google Play badge Υποστηρίζεται: Πρωτοβουλία:

Συνδεθείτε για να υποβάλετε νέο αίτημα.
Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον OurPafos κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου στην διεύθυνση: aitima@ourpafos.com.

Όροι χρήσης της υπηρεσίας
issue photo #79
Χαλασμένος Σηματοδότης
Καταχωρήθηκε πριν 3 χρόνια
  0   0

Sta fwta troxaias mprosta apo to nosokomeio evangelismos oi shmanseis gia tous pezous einai xalasmenes. Einai kai ena sxoleio liga metra pio panw!

issue photo #78
Καθαριότητα και Πράσινο
Καταχωρήθηκε πριν 3 χρόνια
  0   0

Καθαρίσαμε χώρο πράσινου του Δήμου και χρειάζονται να μεταφερθούνε κλαδιά απο πεζοδρομια

issue photo #41
Κυκλοφοριακά Ζητήματα
Καταχωρήθηκε πριν 3 χρόνια
  0   0

.

issue photo #61
Προβληματική λύση
Καταχωρήθηκε πριν 3 χρόνια
  0   0

Ευτελη υποστατικα διπλα απο μνημειο και μεσα στη αυλη διατηρητεας οικοδομης

issue photo #62
Συντήρηση Κοινόχρηστων Χώρων, πλατείων και μνημείων
Καταχωρήθηκε πριν 3 χρόνια
  0   0

Χτήζει συντήρησης και καθαρισμού

issue photo #63
Καθαριότητα και Πράσινο
Καταχωρήθηκε πριν 3 χρόνια
  0   0

Απορρίμματα, εστία μολύνσεων

issue photo #64
Γενικό Αίτημα
Καταχωρήθηκε πριν 3 χρόνια
  0   0

Διάφοροι σπασμένοι κάδοι στην περιοχή Φάρου.

issue photo #65
Φύκια, καθαρισμός Παραλίας
Καταχωρήθηκε πριν 3 χρόνια
  0   0

Τα φύκια στην παραλία του ΣΟΔΑΠ έχουν φθάσει σχεδόν ένα μέτρο!! Έπρεπε να ψάξουμε να βρούμε τόπο να παίξουν...

Καθαριότητα και Πράσινο
Καταχωρήθηκε πριν 3 χρόνια
  0   0

Σκουπίδια και απεριποιητος χωρος στθς πηλιές με τις κικκονιες κλωστες

issue photo #67
Τεχνικά Θέματα
Καταχωρήθηκε πριν 3 χρόνια
  0   0

Δρόμος πολιτιστικής προτέυουσας.

issue photo #69
Καθυστέρηση στην εκτέλεση
Καταχωρήθηκε πριν 3 χρόνια
  0   0

oi fotografies milun apo mones tus

issue photo #71
Εγκαταλελειμμένα Αυτοκίνητα
Καταχωρήθηκε πριν 3 χρόνια
  0   0

Εγκαταλείφθηκε μηχανάκι στο πάρκο ΟΠΑΠ κάθετα της Ανδροκλέους.

issue photo #72
Συντήρηση Κοινόχρηστων Χώρων, πλατείων και μνημείων
Καταχωρήθηκε πριν 3 χρόνια
  0   0

Σηκώθηκε το deck

Τεχνικά Θέματα
Καταχωρήθηκε πριν 3 χρόνια
  0   0

repair

issue photo #74
Τεχνικά Θέματα
Καταχωρήθηκε πριν 3 χρόνια
  0   0

Στοα διπλα απο δημοτικα μπανια

issue photo #75
Παιδικές Χαρές με τεχν. πρόβλημα
Καταχωρήθηκε πριν 3 χρόνια
  0   0

ολα τα παιχνίδια είναι σπασμένα

issue photo #76
Εγκαταλελειμμένα Αυτοκίνητα
Καταχωρήθηκε πριν 3 χρόνια
  0   0

Έχει πολλά χρόνια που είναι εγκαταλειμμένα. εγκαταλειμμένα αυτοκίνητα

issue photo #77
Προβληματικός Ποδηλατόδρομος
Καταχωρήθηκε πριν 3 χρόνια
  0   0

O podilatodromos stin Agiwn anargurwn exei meinei o misos dioti kanenas apo to dhmo de tis kladevei . To idio isxuei kai gia ti spurou kyprianou alla kai leoforou evropis opou oi arodafnes peftoun...

issue photo #59
Συντήρηση Κοινόχρηστων Χώρων, πλατείων και μνημείων
Καταχωρήθηκε πριν 4 χρόνια
  0   1

Τα φωτιστικα και το κιγκλιδωμα χρηζουν επιδιορθωσης και ο χωρος καθαρισμα

issue photo #60
Συντήρηση Κοινόχρηστων Χώρων, πλατείων και μνημείων
Καταχωρήθηκε πριν 4 χρόνια
  0   0

Χρηζει συντηρησης και κηρυξης της οικοδομης σαν διατηρητεα