AppStore badge Google Play badge Υποστηρίζεται: Πρωτοβουλία:

Συνδεθείτε για να υποβάλετε νέο αίτημα.
Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον OurPafos κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου στην διεύθυνση: aitima@ourpafos.com.

Όροι χρήσης της υπηρεσίας
Ηλεκτροφωτισμός / Καμένες Λάμπες
Καταχωρήθηκε πριν 2 χρόνια
  0   0

DIAVASH PEZWN XWRIS SHMANSH KAI KATHOLOU FWTISMO

issue photo #87
Σπασμένοι Κάδοι Απορριμάτων
Καταχωρήθηκε πριν 2 χρόνια
  0   0

Χαλασμενος καλαθος

issue photo #85
Σπασμένοι Κάδοι Απορριμάτων
Καταχωρήθηκε πριν 2 χρόνια
  0   0

Χαλασμενος καλαθος

issue photo #86
Σπασμένοι Κάδοι Απορριμάτων
Καταχωρήθηκε πριν 2 χρόνια
  0   0

Χαλασμενος καλαθος

issue photo #84
Σπασμένοι Κάδοι Απορριμάτων
Καταχωρήθηκε πριν 2 χρόνια
  0   0

Χαλασμενος καλαθος

issue photo #83
Εγκαταλελειμμένα Αυτοκίνητα
Καταχωρήθηκε πριν 2 χρόνια
  0   0

edw kai polles meres

Ηλεκτροφωτισμός / Καμένες Λάμπες
Καταχωρήθηκε πριν 2 χρόνια
  0   0

kamenes lampes fwtismou

Ηλεκτροφωτισμός / Καμένες Λάμπες
Καταχωρήθηκε πριν 2 χρόνια
  0   0

Kamenes lampes fwtismou se diavash pezwn akrivws eksw apo to Mall !!!!!!!!

issue photo #80
Κυκλοφοριακή Συμφόρηση
Καταχωρήθηκε πριν 2 χρόνια
  0   0

terastio kirizi einai pio xamhla apo to dromo, POLUUUU pio xamhla me megalo risko gia na tripisoun elastika, i na kanoun atucuma oi motoduklettistes an pesei mesa i morostini roda. PANTELWSlathos...

issue photo #79
Χαλασμένος Σηματοδότης
Καταχωρήθηκε πριν 2 χρόνια
  0   0

Sta fwta troxaias mprosta apo to nosokomeio evangelismos oi shmanseis gia tous pezous einai xalasmenes. Einai kai ena sxoleio liga metra pio panw!

issue photo #78
Καθαριότητα και Πράσινο
Καταχωρήθηκε πριν 2 χρόνια
  0   0

Καθαρίσαμε χώρο πράσινου του Δήμου και χρειάζονται να μεταφερθούνε κλαδιά απο πεζοδρομια

issue photo #41
Κυκλοφοριακά Ζητήματα
Καταχωρήθηκε πριν 2 χρόνια
  0   0

.

issue photo #61
Προβληματική λύση
Καταχωρήθηκε πριν 2 χρόνια
  0   0

Ευτελη υποστατικα διπλα απο μνημειο και μεσα στη αυλη διατηρητεας οικοδομης

issue photo #62
Συντήρηση Κοινόχρηστων Χώρων, πλατείων και μνημείων
Καταχωρήθηκε πριν 2 χρόνια
  0   0

Χτήζει συντήρησης και καθαρισμού

issue photo #63
Καθαριότητα και Πράσινο
Καταχωρήθηκε πριν 2 χρόνια
  0   0

Απορρίμματα, εστία μολύνσεων

issue photo #64
Γενικό Αίτημα
Καταχωρήθηκε πριν 2 χρόνια
  0   0

Διάφοροι σπασμένοι κάδοι στην περιοχή Φάρου.

issue photo #65
Φύκια, καθαρισμός Παραλίας
Καταχωρήθηκε πριν 2 χρόνια
  0   0

Τα φύκια στην παραλία του ΣΟΔΑΠ έχουν φθάσει σχεδόν ένα μέτρο!! Έπρεπε να ψάξουμε να βρούμε τόπο να παίξουν...

Καθαριότητα και Πράσινο
Καταχωρήθηκε πριν 2 χρόνια
  0   0

Σκουπίδια και απεριποιητος χωρος στθς πηλιές με τις κικκονιες κλωστες

issue photo #67
Τεχνικά Θέματα
Καταχωρήθηκε πριν 2 χρόνια
  0   0

Δρόμος πολιτιστικής προτέυουσας.

issue photo #69
Καθυστέρηση στην εκτέλεση
Καταχωρήθηκε πριν 2 χρόνια
  0   0

oi fotografies milun apo mones tus