AppStore badge Google Play badge Υποστηρίζεται: Πρωτοβουλία:

Συνδεθείτε για να υποβάλετε νέο αίτημα.
Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον OurPafos κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου στην διεύθυνση: aitima@ourpafos.com.

Όροι χρήσης της υπηρεσίας
Διαβάσεις Πεζών
Καταχωρήθηκε πριν ένα χρόνο
  0   0

ο χρονος που δινεται στη διασταυρωση στην Πλατεια Κεννεντυ ειναι 5 δευτερολεπτα, που δεν ειναι καθολου...

issue photo #139
Εξωραϊσμός - Προτάσεις
Καταχωρήθηκε πριν ένα χρόνο
  0   0

ενω θα μπορουσε να ειναι απο τους ωραιοτερους χωρους, με συντηρημενα μονοπατια, παιδικη χαρα...

issue photo #138
Τεχνικά Θέματα
Καταχωρήθηκε πριν ένα χρόνο
  0   0

Υδροροες και μια γλαστρα κομμενη για να παροχετευει το νερο απο την ξεκαρφωτη υδροροη . Καμια ανταποκριση...

issue photo #137
Κλάδεμα/Κοπή Δέντρων Κοινόχρηστων χώρων
Καταχωρήθηκε πριν ένα χρόνο
  0   0

o pezodromos einai sxedon klistos

issue photo #136
Δημιουργία Πάρκου / Χώρου Πρασίνου / Δεντροφύτευση
Καταχωρήθηκε πριν ένα χρόνο
  0   0

Το πρασίνο του χώρου στάθμευσης παρουσιάζει εικόνα εγκατάλειψης και χρειάζεται εξωραϊσμό. Παράλληλα,...

issue photo #135
Συντήρηση Κοινόχρηστων Χώρων, πλατείων και μνημείων
Καταχωρήθηκε πριν ένα χρόνο
  0   0

Trexoun ta nera sto dromo, kai ine strofi. Polu epikindino

issue photo #134
Καθαριότητα και Πράσινο
Καταχωρήθηκε πριν ένα χρόνο
  0   1

Αυτό ειναι μετά που πέρασαν κ μάζεψαν τα σκουπίδια πίσω απο Παπαντωνίου στη κάτω Πάφο

issue photo #133
Καθαριότητα και Πράσινο
Καταχωρήθηκε πριν ένα χρόνο
  0   0

Δυστηχώς το φαινόμενο των ξεχυλισμένων καλάθων και των σκουπιδιων που δεν μαζευονται για 15 μερες είναι και...

Κακή εκτέλεση
Καταχωρήθηκε πριν ένα χρόνο
  0   0

Το συντριβάνη στον κυκλικό κόμβο νοσοκομείου υπερχυλάει καθημερινά με αποτέλεσμα το νερό να τρέχει απο το...

issue photo #131
ΑΜεΑ
Καταχωρήθηκε πριν ένα χρόνο
  0   0

Aristo business center. Aristo business center. Η ράμπα αναπήρων έχει κλείσει με deck απο το cafe.

issue photo #130
Καθαριότητα και Πράσινο
Καταχωρήθηκε πριν ένα χρόνο
  0   0

Το σύστημα άρδευσης

issue photo #129
Τεχνικά Θέματα
Καταχωρήθηκε πριν ένα χρόνο
  0   0

δεν μπορουν τα λεωφορεια να κατεβασουν αναπηρους λογω της λαθασμενης τοποθετησης μικρων πασαλων

issue photo #128
Γενικό Αίτημα
Καταχωρήθηκε πριν ένα χρόνο
  0   0

Kotes kai kounelia se katoikimeni perioxi/ skoupidia kai palia antikimena se auli spitiou/ privlimata me pontikia kai fidia

issue photo #127
Κλάδεμα/Κοπή Δέντρων Κοινόχρηστων χώρων
Καταχωρήθηκε πριν ένα χρόνο
  0   0

Κλαδέματα

issue photo #126
Κυκλοφοριακά Ζητήματα
Καταχωρήθηκε πριν ένα χρόνο
  0   5

Δημιουργείται καθημερινά κυκλοφοριακό πρόβλημα και ειναι άκρως επικίνδυνος για τους πεζούς!Πρέπει...

issue photo #122
Κυκλοφοριακή Συμφόρηση
Καταχωρήθηκε πριν ένα χρόνο
  0   1

Parkaroun sti stasi leoforeiou!

issue photo #123
Ηλεκτροφωτισμός / Καμένες Λάμπες
Καταχωρήθηκε πριν ένα χρόνο
  0   2

Auti i kolona me ti lampa, exei ctipithei apo autokinito kai einai etoimi na pesei kai na plakwsei kapoioin pou tha ine ekei!

Φρεάτια
Καταχωρήθηκε πριν ένα χρόνο
  0   0

Ta freatia exoun ipsometriki diagora apo ton dromo, KATA POLU!

Κυκλοφοριακή Συμφόρηση
Καταχωρήθηκε πριν ένα χρόνο
  0   0

Oloi parkaroun mesa sto dromo gia na kanoun tis douleies tous, me apotelesma stis 13:00 pou teleiwnei to sxoleio na ginetai PANIKOS , me mono „ mia „ lwrida dielefsis!!!!

Κυκλοφοριακή Συμφόρηση
Καταχωρήθηκε πριν ένα χρόνο
  0   0

Parkarisnena deksia kai aristera mesa sto droo